Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
Foto e Kartë memorie Goodram M1AA-0640R12 Micro SDXC, 64GB

Kartë memorie Goodram M1AA-0640R12 Micro SDXC, 64GB

9.85 €
Përfshirë TVSH
-10%
48h Delivery
Foto e Lexues i kartës së memories Gembird micro SD, USB

Lexues i kartës së memories Gembird micro SD, USB

3.88 € 4.28 €
Përfshirë TVSH
-15%
Foto e Kartë memorie Samsung EVO Plus 2021, UHS-I / U3, Class 10, SDXC, 128 GB

Kartë memorie Samsung EVO Plus 2021, UHS-I / U3, Class 10, SDXC, 128 GB

31.59 € 36.78 €
Përfshirë TVSH
-15%
Foto e Lexues USB i kartave Gembird SD / SDHC / SDXC / MMC / RS-MMC dhe Micro SD / SDHX / SDXC

Lexues USB i kartave Gembird SD / SDHC / SDXC / MMC / RS-MMC dhe Micro SD / SDHX / SDXC

11.85 € 13.84 €
Përfshirë TVSH
-13%
Foto e Kartë memorie SD Transcend, 2 GB

Kartë memorie SD Transcend, 2 GB

13.84 € 15.83 €
Përfshirë TVSH
-19%
Foto e Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3, gri

Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3, gri

32.75 € 40.11 €
Përfshirë TVSH
-10%
Foto e Lexues për karta memorie Akasa AK-CR-10BK, i hirtë

Lexues për karta memorie Akasa AK-CR-10BK, i hirtë

19.81 € 22.00 €
Përfshirë TVSH
-30%
Foto e Kartë memorie SanDisk për Nintendo Switch UHS-I U3 - 256GB

Kartë memorie SanDisk për Nintendo Switch UHS-I U3 - 256GB

45.69 € 64.60 €
Përfshirë TVSH
-22%
48h Delivery
Foto e Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3

Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Go! Plus, 64GB, 170MB/s, UHS-I, U3

17.82 € 22.60 €
Përfshirë TVSH
-23%
Foto e Kartë memorie Sandisk Micro SDXC për Nintendo Switch, 128GB

Kartë memorie Sandisk Micro SDXC për Nintendo Switch, 128GB

27.77 € 35.73 €
Përfshirë TVSH
-6%
Foto e Kartë memorie ADATA SDXC Premier One 128GB 290/260MB/s UHS-II U3

Kartë memorie ADATA SDXC Premier One 128GB 290/260MB/s UHS-II U3

136.27 € 144.23 €
Përfshirë TVSH
-11%
Foto e Lexues kartash Kingston USB MobileLite DUO 3C

Lexues kartash Kingston USB MobileLite DUO 3C

19.81 € 22.20 €
Përfshirë TVSH
-16%
Foto e Lexues karte AXAGON CRE-DAC, USB-C + USB-A, 5 Gbps, 2-slot & lun SD/microSD, UHS-I

Lexues karte AXAGON CRE-DAC, USB-C + USB-A, 5 Gbps, 2-slot & lun SD/microSD, UHS-I

21.80 € 25.78 €
Përfshirë TVSH
Foto e Lexues karte C-TECH USB-A 2.0, micro SD

Lexues karte C-TECH USB-A 2.0, micro SD

4.88 €
Përfshirë TVSH
-5%
Foto e Lexues karte C-TECH USB-A / USB-C, SD/micro SD

Lexues karte C-TECH USB-A / USB-C, SD/micro SD

20.80 € 21.80 €
Përfshirë TVSH
-17%
Foto e USB-C Hub PremiumCord  USB3.1 Type-C - Card Reader CFAST2.0+SD3.0 + Micro SD 3.0

USB-C Hub PremiumCord USB3.1 Type-C - Card Reader CFAST2.0+SD3.0 + Micro SD 3.0

41.71 € 49.67 €
Përfshirë TVSH
-8%
Foto e Kartë e memories Sandisk Micro SDXC, 64GB, 100MB / s, UHS-I U3 për Nintendo Switch

Kartë e memories Sandisk Micro SDXC, 64GB, 100MB / s, UHS-I U3 për Nintendo Switch

23.79 € 25.78 €
Përfshirë TVSH
-20%
Foto e Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3C, gri

Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3C, gri

32.75 € 40.71 €
Përfshirë TVSH
-53%
Foto e Kartë memorie SanDisk Ultra microSDXC 128GB 100MB/s

Kartë memorie SanDisk Ultra microSDXC 128GB 100MB/s

18.81 € 39.72 €
Përfshirë TVSH