Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

-6%
Lexues i kartelës së memories Kingston
34.69 € 36.57 €
Përfshirë TVSH
Lexues i kartës Akasa AK-CR-11BK, i hirtë
61.01 €
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB
6.32 €
Përfshirë TVSH
Lexues karte Icy Box IB-869a
31.70 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi
36.40 €
Përfshirë TVSH
-9%
Transcend TS-RDP8K
17.43 € 19.14 €
Përfshirë TVSH
-9%
Lexues i kartelave Transcend TS-RDF8
20.42 € 22.39 €
Përfshirë TVSH
-3%
USB KO Kingston
19.40 € 20.00 €
Përfshirë TVSH
-11%
Lexuesi i kartave Axago CRI-X6BB, i zi
6.84 € 7.61 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE
14.70 €
Përfshirë TVSH
-40%
Lexues për karta 4World ALL-IN-ONE, i zi
2.31 € 3.85 €
Përfshirë TVSH
-9%
Lexues kartash iTec U3CRDUO-BL, ngjyrë hiri
11.19 € 12.22 €
Përfshirë TVSH