Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-15%

Kamerë për bebe TrueLife NannyCam H32

147.36 € 172.10 €
Përfshirë TVSH
-18%

Kamerë për bebe TrueLife NannyCam R3 Smart, e bardhë

106.78 € 129.54 €
Përfshirë TVSH
-24%
-16%

Telekomandë iGET SECURITY P5

16.72 € 19.69 €
Përfshirë TVSH
-22%

Kamerë për bebe TrueLife NannyCam V24

102.82 € 131.52 €
Përfshirë TVSH
-14%

Detektor i vibrimit iGET SECURITY P10

18.70 € 21.67 €
Përfshirë TVSH
-11%

Alarm iQtech SmartLife SA01, Wi-Fi

42.46 € 47.21 €
Përfshirë TVSH
-7%

Sensor i lëvizjes iQtech SmartLife MS03, Wi-Fi

46.41 € 49.38 €
Përfshirë TVSH
-11%

Senzor i përmbytjes iQtech SmartLife WL02, Wi-Fi

68.19 € 76.10 €
Përfshirë TVSH
-12%

Detektor i tymit Sonix ACS SMKY3

39.49 € 44.43 €
Përfshirë TVSH
-11%

Sensor i lëvizjeve Evolveo Sonix

44.43 €
Përfshirë TVSH
-10%

Sensor wireless iGET SECURITY DP4 - për dyer dhe dritare

31.57 € 35.03 €
Përfshirë TVSH
-15%

Sirenë e mençur WOOX R7051, e brendshme

40.48 € 47.40 €
Përfshirë TVSH
-10%

Syze smart HELMER SG 12, të zeza

101.83 € 113.11 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor i ujit iGET SECURITY P9

18.70 € 19.69 €
Përfshirë TVSH
-6%

Detektor për dyer dhe dritare iGET SECURITY P8, me alarm

18.70 € 19.69 €
Përfshirë TVSH
-6%

Sensor i lëvizjes TP-Link Tapo T100, 5m, për H100

34.54 € 36.52 €
Përfshirë TVSH
-10%

Senzorë për zilen Honeywell DCP511E, i bardhë

29.59 € 32.56 €
Përfshirë TVSH
-20%

Sensor i lëvizjes Eufy Motion, i bardhë

65.22 € 81.05 €
Përfshirë TVSH
-16%

Lokalizues Apple AirTag, 4 copë

146.37 € 174.08 €
Përfshirë TVSH
New Product

Bateri e rikarikueshme Nuki Power pack

106.78 €
Përfshirë TVSH
-14%
-14%

Monitor për bebe TrueLife NannyTone VM Lite

55.32 € 64.23 €
Përfshirë TVSH
-14%

Sistem sigurie iGET SECURITY M5-4G Premium

304.71 € 353.99 €
Përfshirë TVSH