1 / 1
Foto e Adapter PremiumCord 1x Cinch femërore - 2x Cinch femërore

Adapter PremiumCord 1x Cinch femërore - 2x Cinch femërore

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2.73 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2.27 €

Vetëm edhe 10
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania PremiumCord është njohur për prodhimin e kabllove, adapterëve dhe konvertuesve. Ky adapter është dizajnuar për të lidhur 2 lidhës RCA me një lidhës tjetër RCA. Pajisja është ideale për të lidhur altoparlantët me kompjuterin, pajisjen MP3 apo pajisje të tjera.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
PC, altoparlantë
Lidhësit:
CINCH
Nga konektori:
CINCH (femër)
Për lidhës:
CINCH (femër)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4040849116872
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Adapter PremiumCord 1x Cinch femërore - 2x Cinch femërore
2.73 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo