1 / 1
Foto e Adapter PremiumCord 3.5mm Stereo jack - 2x Cinch Mashkullor/Femëror

Adapter PremiumCord 3.5mm Stereo jack - 2x Cinch Mashkullor/Femëror

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2.35 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1.96 €

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PremiumCord është një garanci për kualitet dhe qmim të shkëlqyer. Ky është një brend Çek i kabllove dhe aksesorëve për kompjuter, audio dhe varg të videove. PremiumCord përfshin një varg të gjerë të kabllove. Produktet klasike përfshijnë edhe këtë produkt si një formë e reduktimit për lidhjen e 2 xhekave 3.5mm. Ajo është e përshtatshme për të lidhur altoparlantët në kompjuter apo MP3.
Lansuar:
15. 1. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Altoparlantë, TV
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Për lidhës:
CINCH (femër)
Kodi:
Kjr-04
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220007294
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Adapter PremiumCord 3.5mm Stereo jack - 2x Cinch Mashkullor/Femëror
2.35 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo