Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kuti e hard diskut AXAGON EE25-XA6, e zezë
Foto e Kuti e hard diskut AXAGON EE25-XA6, e zezë
Foto e Kuti e hard diskut AXAGON EE25-XA6, e zezë
Foto e Kuti e hard diskut AXAGON EE25-XA6, e zezë
Foto e Kuti e hard diskut AXAGON EE25-XA6, e zezë

Kuti e hard diskut AXAGON EE25-XA6, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.91 €
25.16 €
-5%

*Përfshirë TVSH-në


Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit:
11 shkurt 2023 - 20 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kuti e lehtë dhe e qëndrueshme prej alumini për mbrojtje të përkryer të disqeve mekanike dhe nivelizim të shkëlqyeshëm të nxehtësisë. Dizajni i rrumbullakuar luksoz siguron përdorim të këndshëm dhe parandalon gjurmët e gishtërinjëve të padëshiruara. AXAGON është në përputhje me USB 3.1 gen 1 / USB 3.0, në përputhje me USB 2.0, mbështesin lartësinë 2.5 "SATA III / II / I deri në 9.5 mm kapacitet pa kufizim, aftësia për të lidhur pajisjet që funksionojnë falë mbështetjes Hot Plug, indikacion LED blu i pashkëlqyeshëm i lidhjes me portin USB të kompjuterit (ndezur) dhe transferimin e të dhënave (ndezje), montimi shumë i lehtë i diskut me dy vida, dizajn elegant. Përmasat 130 x 78 x 12.5 mm, pesha 75 g.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
EAN:
8595247903730
Lansuar:
24. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EE25-XA6
Besueshmëria:
99 %
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kuti e hard diskut AXAGON EE25-XA6, e zezë
23.91 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo