Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kuti për hard disk AXAGON EE25-F6S, e argjendtë
Foto e Kuti për hard disk AXAGON EE25-F6S, e argjendtë
Foto e Kuti për hard disk AXAGON EE25-F6S, e argjendtë
Foto e Kuti për hard disk AXAGON EE25-F6S, e argjendtë
Foto e Kuti për hard disk AXAGON EE25-F6S, e argjendtë

Kuti për hard disk AXAGON EE25-F6S, e argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.93 €
25.65 €
-7%

*Përfshirë TVSH-në


Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit:
11 shkurt 2023 - 20 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kuti e lehtë dhe e qëndrueshme prej alumini për mbrojtje të përkryer të disqeve mekanike dhe nivelizim të shkëlqyeshëm të nxehtësisë. Dizajni i rrumbullakuar luksoz me përfundim mat siguron përdorim të këndshëm dhe parandalon gjurmët e gishtërinjëve të padëshiruara. AXAGON është në përputhje me USB 3.1 gen 1 / USB 3.0, në përputhje me USB 2.0, mbështesin lartësinë 2.5 "SATA III / II / I me një lartësi maksimale prej 9.5 mm të të gjitha kapaciteteve pa kufizime, mundësi për të lidhur pajisjet në fluturim falë mbështetjes Hot Plug, tregues blu LED i lidhjes me portin USB të kompjuterit (ndezur) dhe transferimit të të dhënave (ndezje), trupi i aluminit me montim të shpejtë në disk pa vidë, dizajn luksoz të rrumbullakosur. Dimensione 129 x 78 x 15 mm, peshë 89 g.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
EAN:
8595247903723
Lansuar:
24. 4. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EE25-F6S
Besueshmëria:
99 %
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kuti për hard disk AXAGON EE25-F6S, e argjendtë
23.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo