Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Filtro

48h Delivery
Lexues i kartelës së memories Kingston
38.63 €
Përfshirë TVSH
Lexues i kartës Akasa AK-CR-11BK, i hirtë
65.53 €
Përfshirë TVSH
Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB
9.74 €
Përfshirë TVSH
-11%
-7%
Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S2N
17.07 € 18.19 €
Përfshirë TVSH
Lexues karte Icy Box IB-869a
37.08 €
Përfshirë TVSH
Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi
39.75 €
Përfshirë TVSH
-10%
Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE
15.87 € 17.59 €
Përfshirë TVSH
-11%
USB Transcend TS-RDF5K
14.23 € 15.87 €
Përfshirë TVSH