1 / 8
E shitur
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030
Foto e Mikrofon Yenkee YMC 1030

Mikrofon Yenkee YMC 1030

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.25 €
62.01 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 51.68 €
Ju kurseni 4.23 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Bërthama e mikrofonit: kondensator electret 16mm. Karakteristikat drejtuese: cardioid (renal). Përgjigja e frekuencës 30 Hz - 16 kHz. Ndjeshmëria -38 dB +/- 3 dB. Niveli ekuivalent i zhurmës 16 dBA max. SPL 120 dB. Raporti sinjal / zhurma 70 dB. 2.5m kabllo. Lidhës 3.5mm jack. Materiali metalik. Qëndrimi vertikal deri në 750 mm. Trashësia e dëshiruar e tryezës 10 deri në 52 mm. Përmbajtja e paketës: Mikrofoni kondensator me karakteristika të zemrës mbështetëse që modifikohet filtri i pop mbajtës anti-dridhje xham mbrojtës mikrofonin e kombinuar dhe foleja e kufjeve Y-adapter Kabllo e gjatë 2.5m (priza XLR / 3.5mm)

Kodi:
YMC 1030
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
YENKEE
Besueshmëria:
98 %
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
30
Lansuar:
1. 12. 2018
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
-38
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669265022
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mikrofon Yenkee YMC 1030
62.01 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo