Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
Foto e Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker

Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
36.63 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
4 në stok Vetëm edhe 4
Transporti:
Transport 48h
Pagesa të sigurta

Mbajtësi për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker është zgjidhje e përsosur për lojtarët të cilët duan të kenë rehati, reagim dhe saktësi nga mausi i lojërave. Ky mbajtës paarandalon ngatërrimin e kabllos së mausit. Me një dizajn që ofron qëndrueshmëri të patejkalueshme, stabilitet dhe lëvizje të lehtë Cougar Bungee Bunker është një ndër investimet më të mira që një lojtar mund të bëjë. Ka cilësi të lartë, peshë të lehtë prej vetëm 85 g dhe një dizajn kompakt. Dimensionet e tij janë 110 x 70 x 115 mm.

EAN:
4715302447724, 4715302447724
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Kodi i prodhuesit:
3MMB1XXB.0001
Kodi:
3MMB1XXB.0001
Lansuar:
3 Dhjetor 2016
Për lojëra:
Po
Përmasat:
110mm x 70mm x 115mm
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Prodhuesi:
Cougar, Cougar
ProGaming:
Po
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Mbajtës për kabllo të mausit Cougar Bungee Bunker
36.63 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo