Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Mbajtëse tavoline Gembird, me mundësi animi, për monitor 27”, e zezë
Foto e Mbajtëse tavoline Gembird, me mundësi animi, për monitor 27”, e zezë

Mbajtëse tavoline Gembird, me mundësi animi, për monitor 27”, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
66.89 €

*Përfshirë TVSH-në


Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Mbajtëse e një monitori me një krah me montim tavoline, kjo është Gembird Ma-Da1-01. Është një mbajtëse e pozicionueshme që mund të rrotullohet, zgjatet, tërhiqet dhe në të cilin këndet dhe rrotullimi i ekranit mund të ndryshohen nga modaliteti i peizazhit në atë të portretit. Rrotulloni monitorin ashtu siç ju nevojitet dhe shmangni dhimbjet e shpinës dhe qafës! Mbajtësja është projektuar për monitorë me diagonale deri në 27 " dhe peshë 2-7 kg me mbështetje të standardit VESA 100 x 100 mm ose 75 x 75 mm. Sigurisht, kjo mbajtëse është e lehtë, e shpejtë dhe e sigurtë për t'u montuar për një përshtatje vërtet fikse dhe të qëndrueshme.

EAN:
8716309106658
Lansuar:
1. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
MA-DA1-01
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja maksimale e ekranit inç:
27
VESA mm x mm:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Kapaciteti maksimal kg:
7
Prodhuesi:
Gembird
Ngjyra:
Zezë
Mbajtëse për:
Monitor
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Mbajtëse tavoline Gembird, me mundësi animi, për monitor 27”, e zezë
66.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo