1 / 8
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
Foto e Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED

Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
641.47 €
514.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 428.85 €
Ju kurseni 126.84 €
-20%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitori Samsung Odyssey G5 vjen me një diagonale prej 34" me kualitet UW-QHD dhe rezolucion 3440 x 1440 pikselë, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale. Mbështet teknologjitë si VA, Blue light reduction dhe Flicker Reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, USB dhe HDMI.​
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e reagimit [ms]:
1
Numri i porteve HDMI 2.0:
1
Numri i porteve HDMI:
1
DisplayPort:
Lojë:
Port hyrës HDMI:
Varet në mur:
FreeSync:
Ekran i lakueshëm:
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
HDR:
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
HDMI 2.0:
Ngjyra:
Zezë
Kontrasti statik [1]:
2500
Pesha [kg]:
5.6
Diagonalja e ekranit ["]:
34
Konsumi i energjisë [kWh/1000h]:
37
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Uebfaqja e prodhuesit:
samsung.cz
Konsumi në HDR [kWh/1000h]:
55
Përmasat e mbajtëses VESA:
75 x 75
Këndi shikimit vertikal [°]:
178
Raporti i aspektit:
21:9
Pitch [Hz]:
0,232
Rezolucioni origjinal:
3440 x 1440 (UW-QHD)
Besueshmëria:
100 %
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Përmbajtja e paketimit:
Kabllo DisplayPort
Trashësia [mm]:
272.6
Klasa e energjisë:
G
Frekuenca [Hz]:
165
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8806094796315
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Samsung Odyssey G5 - 34'' LED
514.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo