Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Kamerë sigurie Dahua IMOU Bullet Lite 4MP, 2.8mm

Kamerë sigurie Dahua IMOU Bullet Lite 4MP, 2.8mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
93.92 €

*Përfshirë TVSH-në


Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit:
04 shkurt 2023 - 06 shkurt 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kamerë e avancuar IP me senzorin 4MP (rezolucion 2560 x1440 piksel, 20 fps), e cila ofron lente me gjatësi fokale 2.8 mm. Pajisja përfshin një ndriçues IR për shikimin e natës, i cili shërben deri në një distancë deri në 30 m. Kamera funksionon me senzorin 1/3 ". Kamera mbështet ndërfaqen WiFi IEEE 802.11b / g / n, përveç tij është në dispozicion porti Ethernet i rrjetit 100Mbps. Të dhënat mund të ruhen në kartat microSD deri në 128 GB (ne rekomandojmë të përdorni median e ruajtjes Dahua). Falë certifikimit IP67, pajisja mund të përdoret gjithashtu jashtë. Kamera mund të kontrollohet përmes aplikacionit celular imou për Android dhe iOS. Ajo u ofron përdoruesve pamje të drejtpërdrejtë, rishikim, menaxhim në distancë dhe kontroll të kamerës. Ndërfaqja: 802.11 b / g / n WiFi, 1 x 100Mbps LAN.
EAN:
6939554969577
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i lentës:
E palëvizshme
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Kompresim të videove :
H.264, H.265
WiFi:
Po
Lloji i kamerës:
Jashtëm
LAN:
Po
Çertifikim IP:
IP67
Dizajni i kamerës:
Bullet
Senzori:
1/3" CMOS
Imazhe në sekondë:
20
Funksione:
Dërgim të njoftimeve në celular, detektor të lëvizjes
Objektiv:
2.8mm
Furnizim me energji elektrike nga rrjeti:
12VDC
Mikrofon i integruar:
Po
Kodi:
IPC-G42-Imou
Pamje në errësirë ndriçim IR:
30m
Besueshmëria:
100 %
Lansuar më:
4. 12. 2019
Kënd shikimi °:
101
Prodhuesi:
Dahua
Rezolucioni:
2560 x 1440
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kamerë sigurie Dahua IMOU Bullet Lite 4MP, 2.8mm
93.92 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo