Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
Foto e Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë

Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
173.75 €
232.45 €
-26%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta

Samsung S27R350 do t'ju magjepsë në shikim të parë. Është me të vërtetë elegant, ofron një dizajn pa kornizë nga tre anët dhe mbajtësja ka një formë Y. Falë shkallës së rifreskimit prej 75 Hz, ju lehtë mund të shijoni edhe skena plot aksion. Pavarësisht nëse është seria, videoja apo loja juaj e preferuar, përmbajtja shfaqet pa probleme dhe pa vonesë. Monitori mbështet FreeSync, një teknologji që sinkronizon shkallën e rifreskimit midis kartelës grafike dhe monitorit. Kjo teknologji zvogëlon vonesat, kështu që ju mund të shijoni skena veprimi me hapa të shpejtë si në lojëra ashtu edhe në filma dhe video. Monitori ofron modalitetin Eye Saver, i cili kujdeset për shëndetin dhe rehatinë e syve tuaj. Ka teknologji Flicker Free, e cila ndalon dridhjen e bezdisshme të përmbajtjes. Kjo ju lejon të punoni ose të luani për orë të gjata pa pasur lodhje të syve. Monitori ka ekran të gjerë 16: 9, shkëlqim 250 cd / m2, kontrast 1000: 1 dhe përgjigje 5 ms. Këndet e shikimit janë 178 ° horizontalisht dhe vertikalisht, shpejtësia e rifreskimit është 75 Hz. Ai ofron ndërfaqe D-Sub dhe HDMI 1.4 dhe mbështet standardin VESA 75 x 75. Përmasat e tij përfshirë mbajtësen janë 611.7 x 463 x 250.5 mm, pesha 4.5 kg.

Garancioni nga prodhuesi
1 vit
FreeSync
Po
Frekuencë [Hz]
75
Prodhuesi
Samsung
Lartësia [mm]
463
Ekran i sheshtë
Po
Trashësia [mm]
250,5
Këndi vertikal i shikimit [°]
178
Reduktim të dridhjeve të imazheve
Po
Gjerësia [mm]
611,7
Numri i porteve HDMI
1
Këndi horizontal i shikimit [°]
178
Raporti i shikimit
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër
Po
EAN
8806090191121
Koha e reagimit [ms]
5
Besueshmëria
100 %
Ngjyrat e mbështetura [milion]
16.7
Ngjyra
Tmavě šedá
Ueb-i i prodhuesit
samsung.cz
Konsumi [W]
22
Shtrirja e ngjyrave
NTSC (72%)
Kodi
LS27R350FHUXEN
Port hyrës HDMI
Po
Varje në mur
Po
Lansuar
17. 7. 2020
Ndriçimi [cd/m2]
250
Rezolucioni
1920 x 1080 (Full HD)
Port hyrës VGA (D-Sub)
Po
Pesha [kg]
4.5
Diagonalja e ekranit ["]
27
Përmasat e kapëses VESA
75 x 75
Lloji i ekranit
IPS
Statický kontrast [1]
1000
Lojë
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Monitor Samsung S27R350, 27" LED, Full HD, i hirtë
173.75 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo