Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
174443
EAN:
023942531944
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
53194

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7,740 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm portativ Verbatim Store'n'Go ofron ruajtje të performancës së lartë me USD 3.0 dhe me kapacitet të memories prej 1 TB. Dizajni i hollë dhe plot stil përshtatet lehtësisht në desktop si dhe transportohet lehtë. Prodhuesi ka hedhur në treg një seri disqesh Store 'n' Go me ngjyra të ndryshme. Formatohet në FAT32, kështu që ai punon në Windows dhe Mac OS. Ka tre mundësi për standby duke rritur efektivitetin dhe ruajtur energjinë. Me softuerin që lejon Nero BackItUp mundësohet backup-i 3 në 1 për të gjithë fajllat dhe folderat si dhe për të planifikuar backup-e automatike.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942531944
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
53194
Lansuar:
30 Qershor 2015
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8 192
Pesha (g):
158
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE