Kufje Plantronics Voyager Legend, të zeza

Kodi i produktit:
124517
EAN:
50335880393411
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Si të porosisim në Gjirafa50?

10700.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
50335880393411
Lloji i dëgjueseve:
HandsFree

Bashkangjitja Kufje Plantronics Voyager Legend edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE