Me rezolucion 4K dhe 5K

Me rezolucion 4K dhe 5K

Monitor LED BenQ ST650K, 65"

E SHITUR

280,050 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED Dell S2817Q 28", i zi

E SHITUR

50,960 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LG 27UD69-W - LED 27"

E SHITUR

61,780 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor LED AOC AG271UG - 27" (68cm)

E SHITUR

92,780 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor Eizo EV3237-GY 32"

E SHITUR

188,520 Lekë

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE