Adapter PremiumCord DisplayPort - 2x HDMI, extension + mirror image, 4K * 2K @ 30Hz

Kodi i produktit:
224930
EAN:
8592220015480

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,530 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8592220015480

Bashkangjitja Adapter PremiumCord DisplayPort - 2x HDMI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE