Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kabllo Apple, Lightning dhe USB, 1m e bardhë

Kodi i produktit:
216901
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
32132123213213211
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Aksesorë të cilësisë më të lartë për produktet e Apple.Kabllo ka USB 2.0 me ngarkimit (deri në 480Mbps) përdoret për iPhone, iPad, iPod,Lightning Plug, me ngjyrë të bardhë, me gjatësi 1 metër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
32132123213213211
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1
Kodi i prodhuesit:
MD818ZM/A
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Apple
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Apple edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE