Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kartë memorie Adata SDHC Premier UHS-I, 32 GB

Kodi i produktit:
125162
EAN:
4713435796702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
ASDH32GUICL10-R
Lansuar:
20 Mars 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,190 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga Adata janë shumë të popullarizuara falë performancës së shkëlqyer dhe çmimit të arsyeshëm. Kësaj radhe A-Data iu sjell linjën e re të kartave Premier SDHC e cila ka specifikat SD 3.0 UHS-I (Ultra High Speed). Ajo ka kapacitet prej 32 GB, dhe shpejtësi të leximit / shkrimit prej 30/10 MB / s. Falë këtyre karakteristikave, karta është e përshtatshme për përdorim me tablet, kamera digjitale me rezolucion të lartë dhe video kamera MPEG4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435796702
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
ASDH32GUICL10-R
Lansuar:
20 Mars 2013
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie Adata SDHC Premier UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE