Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Dëgjuese Xiaomi Mi In-Ear, të zeza

Kodi i produktit:
234560
EAN:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
14273
Lansuar:
14. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xiaomi sjell dëgjueset Mi In-Ear basic me një trup të lehtë dhe goma të buta të cilat ndihmon në përcjelljen e zërit kristal të pastër dhe të detajizuar si dhe t'ju ofroj rehati në dëgjim të muzikës për një kohë të gjatë. Dëgjueset janë të pajisura me transmetuesit që funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz, kanë 32 ohm impendancë dhe 98 dB / mW ndjeshmëri, vijnë të pajisura me mikrofon për përgjigjen e telefonatave pa pasur nevojë ta nxjerrni celularin nga xhepi, mund të lidhet me konektorin 3.5mm audio jack (TRRS) si dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
69702445221841
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
14273
Lansuar:
14. 4. 2018
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
98
Pesha [g]:
14
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE