Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Maus Gaming Zowie by Benq EC1-A, i zi

Kodi i produktit:
193809
EAN:
4544438040345
Lojë:
Teknologjia:
USB
Senzor i lëvizjes:
Optik
Rrota:
Mekanike

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11,240 Lekë
Ju kurseni : 410 Lekë  (4%)
10,830 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Maus Gaming Zowie është një maus me konstruksion dhe ndërtim të veçantë për nevojat e lojtarëve të lojërave kompjuterike. Ky maus ka një rezolucion prej 3200 dpi dhe është i pajisur me pesë butona. Dizajn ergonomik dhe shumë të përshtatshëm, dizajn ky i cili mundëson mos lodhje të dorës edhe pas orëve të shumta të shpenzuara duke luajtur. Dimensionet e tij janë 43 x 69 x 128 mm dhe peshon vetëm 97 g. I përshtatshëm për djathtakë. Ka ndjeshmëri prej 3200 dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4544438040345
Ergonomia:
Për djathtakë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69
Kategoria e peshës:
Mesatar
Kodi i prodhuesit:
9H.N02BB.A2E
Koha e reagimit [ms]:
1
Lansuar:
15 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
43
Lëvizje mekanike:
Lidhësit:
USB
Lojë:
Ndjeshmëria maksimale [DPI]:
3200
Numri i butonëve:
5
Pesha [g]:
97
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Rrota:
Mekanike
Senzor i lëvizjes:
Optik
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
128
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE