Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kalkulator Canon P1-DTSC II

Kodi i produktit:
236924
EAN:
4549292105988
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2304C001
Lansuar:
22. 5. 2018
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,230 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon P1-DTSC II ju mundëson të kryeni kalkulime të shpejta taksore, biznesore dhe transferimi të vlerës së monedhave. Aksesori është efiçient, ju lehtëson punën dhe ju ruan shumë kohë në kalkulime të gjata. Kalkulatori vjen i pajisur me ekranin LCD që mund të mbaj deri në 12 numra, ka hapësirë të brendshme dhe të jashtme për roller të letrës dhe ju mundëson të bën kalkulime edhe më komplekse sesa një kalkulator i zakonshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292105988
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2304C001
Lansuar:
22. 5. 2018
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i shifrave të shfaqura:
12
Përmasat [H x W mm]:
102 x 203 x 48
Pesha:
336
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE