Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Monitorë reklamues dhe korniza digjitale

Monitorë reklamues dhe korniza digjitale

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Monitor BenQ SL490 LED  - FHD 49 "

E SHITUR

169,590 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Kornizë digjitale Sencor SDF 733 W

E SHITUR

5,910 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Monitor iiyama ProLite LE3240S-B1 32"

E SHITUR

58,300 Lekë

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE