1 / 2
Foto e Orë digjitale me alarm Technoline WT 536
Foto e Orë digjitale me alarm Technoline WT 536

Orë digjitale me alarm Technoline WT 536

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
51.36 €
48.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 40.33 €
Ju kurseni 2.97 €
-6%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ora digjitale Technoline WT 536 është e pajisur me një ekran të madh në të cilin paraqet informatat për kohën e saktë, datën, shkurtesa për ditën si dhe temperaturën e brendshme. Temperaturën e brendshme e paraqet në Celsius ° C apo Fahrenheit ° F. Ndërsa, pasi që ora kontrollohet nga radio sinjali DCF, ajo gjithmonë do të jetë e saktë. Alarmi është i pajisur edhe me funksionin Snooze, i cili mundëson që alarmi të përsëritet prej 0 deri në 60 minuta. Të dhënat për kohën mund edhe të projektohen në mur me ngjyrë të kuqe përmes projektorit i cili mund të rrotullohet deri në 180 shkallë sipas nevojës. Dimensionet e këtij alarmi janë 188 x 73 x 44 mm.. Ka ngjyrë të zezë.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Orë me alarm:
Orë me radio:
Ekran me ndriçim:
Trashësia [mm]:
42
Energjia:
Bateri, furnizues për energji elektrike
Data e lansimit:
5 Tetor 2016
Shtrirja e temperaturave të brendshme [°C]:
-10/+50
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4029665005362
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë digjitale me alarm Technoline WT 536
48.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo