1 / 4
E shitur
Foto e Altoparlantë AQ Tango 92, çift, të zi
Foto e Altoparlantë AQ Tango 92, çift, të zi
Foto e Altoparlantë AQ Tango 92, çift, të zi
Foto e Altoparlantë AQ Tango 92, çift, të zi

Altoparlantë AQ Tango 92, çift, të zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
263.58 €
212.99 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 177.50 €
Ju kurseni 50.59 €
-19%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Altoparlantët AQ Tango 92 mund të përdoren kudo, duken elegante dhe kanë një tingull shumë të mirë. Ju patjetër do të shijoni cilësi të dëgjoni muzikë stereo me ta, për shumë vite që vijnë. Raporti çmim-performancë është i shkëlqyeshëm. Ata kanë një rezistencë prej 8 Ohms, ndjeshmëri 85 dB / 1m / 1W, dhe shkojnë nga 75 Hz deri 20 kHz në brezin 10 dB. Fuqia muzikore arrin 100 W, kurse fuqia e zhurmës 40 W. Dimensionet e tyre janë: 140 x 250 x 190 mm, kurse pesha: 2.7 kg.
Lartësia [mm]:
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Trashësia [mm]:
190
Fuqia totale RMS [W]:
80
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
75
Gjerësia [mm]:
140
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
40
Ndjeshmëri [dB]:
85
Kodi:
0t92
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Pesha [kg]:
2.7
Lansuar:
22. 4. 2020
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
AQ
Lloji i altoparlantëve:
Për rafte
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Numri i kaneleve (channel):
2
EAN:
8595122731199
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Altoparlantë AQ Tango 92, çift, të zi
212.99 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo