Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tripod Hama STAR 63

Kodi i produktit:
213557
EAN:
4007249041630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
166,5
Kodi i prodhuesit:
4163
Lartësia minimale [cm]:
66

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,640 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tripodi Hama STAR 63 vjen me 3 këmbë dhe kokën rrotulluese 3D për t'ju sjellur fotografi në kënde të ndryshme ( portret apo "landscape) të peisazheve tuaja të preferuara. Tripodi ka gjatësi maksimale 166 cm dhe gjatësi minimale 66 cm dhe mund të mbaj peshë deri në 4,000 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4007249041630
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale [cm]:
166,5
Kodi i prodhuesit:
4163
Lartësia minimale [cm]:
66
Përfshihet edhe koka:
Pesha maksimale [kg]:
4
Pesha [kg]:
1,74
Prodhuesi:
Hama

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE