Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Komandë e kamerës Rollei për Panasonic

Kodi i produktit:
237223
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Panasonic DC-G9, Panasonic DC-GF9KGK, Panasonic DC-GH5GK, Panasonic DIGILUX2, Panasonic DIGILUX3, Panasonic DM-C3, Panasonic DMC-FZ20, Panasonic DMC-FZ20K, Panasonic DMC-FZ20S, Panasonic DMC-FZ30, Pan
I përdorshëm me markat:
Panasonic
Kodi i prodhuesit:
28049
Lansuar:
26. 5. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,390 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolloni kamerën tuaj me rehati dhe efektivitet në mënyrë që të kapni fotografitë e përsosura siç i dëshironi me ndihmën e telekomandës që ju sjell kompania Rollei për kamerat Panasonic SLR. Telekomanda ju mundëson të kontrolloni butonin e shkrepjes në mënyrë që të bëni fotografi apo të inçizoni në çdo moment që dëshironi. Aksesori vjen i pajisur me kabllon prej 120 cm, mban ekranin LCD që ju mundëson të vendosni timer për prekjen e butonit si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Panasonic DC-G9, Panasonic DC-GF9KGK, Panasonic DC-GH5GK, Panasonic DIGILUX2, Panasonic DIGILUX3, Panasonic DM-C3, Panasonic DMC-FZ20, Panasonic DMC-FZ20K, Panasonic DMC-FZ20S, Panasonic DMC-FZ30, Pan
I përdorshëm me markat:
Panasonic
Kodi i prodhuesit:
28049
Lansuar:
26. 5. 2018
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Rollei

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE