1 / 4
Foto e Rrjetë mbrojtëse ACFAN00085A, për ventilator 80mm
Foto e Rrjetë mbrojtëse ACFAN00085A, për ventilator 80mm
Foto e Rrjetë mbrojtëse ACFAN00085A, për ventilator 80mm
Foto e Rrjetë mbrojtëse ACFAN00085A, për ventilator 80mm

Rrjetë mbrojtëse ACFAN00085A, për ventilator 80mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5.55 €
4.61 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.84 €
Ju kurseni 0.94 €
-17%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo grilë e mbron ventilatorin nga dëmtimet mekanike, si p.sh. objektet që mund të bien në tehet rrotulluese. Grila gjithashtu ndan në mënyrë efektive zonën e ventilatorit nga jashtë për të parandaluar kontaktin e padëshiruar të gishtave me helikën rrotulluese. Rrjeti pothuajse nuk kufizon qarkullimin e ajrit. Ndikimi në efikasitetin e ftohjes është më pak se 1%. Grila është në përputhje me venitalorët 80 mm. Përveç vetë paketës së grilës, përfshihet edhe një paketë prej katër elementësh për montim.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com
EAN:
872767008823
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Rrjetë mbrojtëse ACFAN00085A, për ventilator 80mm
4.61 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo