1 / 3
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6

Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
54.67 €
48.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 40.58 €
Ju kurseni 5.97 €
-11%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 qershor 2024 - 15 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
15 qershor 2024 - 19 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Modeli DR9943 i baterive me litium të Duracell ofron një kapacitet prej 1400 mAh dhe një voltazh operues prej 7.4 V duke e bërë kështu baterinë më të mirë alternative për Canon LP-E6. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Canon të aparateve digjitale Pesha: 84 gr.

Kodi i prodhuesit:
DR9943
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Bateri
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Kapaciteti [mAh]:
1 400
Tension [V]:
7.4
EAN:
5055190114681
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri alternative Duracell për Canon LP-E6
48.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo