1 / 1
Foto e Bateri alternative Duracell për Canon NB-10L

Bateri alternative Duracell për Canon NB-10L

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
42.46 €
37.51 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 31.26 €
Ju kurseni 4.95 €
-12%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateritë Duracell janë sinonim i kualitetit të lartë dhe besueshmërisë. Modeli DRC10L i baterive me litium të Duracell ofron një kapacitet prej 820 mAh dhe një voltazh operues prej 4.7 V duke e bërë kështu baterinë më të mirë alternative për Canon NP-10L. Kjo bateri është e dizajnuar vetëm për një numër të vogël të modeleve Canon të aparateve digjitale. Pesha 41 gr.
Kodi i prodhuesit:
DRC10L
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Bateri
Dizajnuar për:
Fotoaparat digjital
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Duracell
Kapaciteti [mAh]:
820
Tension [V]:
7.4
EAN:
5055190140215
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri alternative Duracell për Canon NB-10L
37.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo