1 / 1
Foto e Bateri Avacom Long 6V / 4.5Ah, plumb-acid F1

Bateri Avacom Long 6V / 4.5Ah, plumb-acid F1

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
26.25 €
23.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.66 €
Ju kurseni 2.66 €
-11%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
02 maj 2024 - 03 maj 2024
Shqipëri, të tjera
03 maj 2024 - 04 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Këto janë bateri nga plumbi, të mbyllura hermetikisht, pa mirëmbajtje dhe të kontrolluara nga valvulat. Elektroliti nuk është në një gjendje të lëngët, kështu që mund të përdoren në çdo pozicion pune. Ato janë referuar si bateri Sealed Lead Acid (SLA) ose Valve Regulated Lead Acid (VRLA). Cilësia Premium mbështetet nga një sërë eksperiencash.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Akumulator
Dizajnuar për:
UPS
Kodi:
PBLO-6V004,5-F1A
Tension V:
6
Kapaciteti mAh:
4500
Përmasat mm:
48 x 101 x 70
Pesha g:
910
Lansuar më:
5. 6. 2019
Prodhuesi:
Avacom
EAN:
8591849051398
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Avacom Long 6V / 4.5Ah, plumb-acid F1
23.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo