1 / 2
Foto e Bateri Avacom për celular iPhone 5, 1440mAh, Li-jon
Foto e Bateri Avacom për celular iPhone 5, 1440mAh, Li-jon

Bateri Avacom për celular iPhone 5, 1440mAh, Li-jon

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.08 €
27.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 22.66 €
Ju kurseni 1.88 €
-7%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateria zëvendësuese për celular iPhone 5, përmban qeliza me cilësi të lartë, performancë të lartë dhe jetë të gjatë shërbimi. Kapaciteti: 1440 mAh.
Lansuar:
30. 9. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Akumulator
Dizajnuar për:
Celular
I përdorshëm me markat:
Apple
I rikarikueshëm:
Kodi:
GSAP-IPH5-1440
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Avacom
EAN:
8591849079378
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Avacom për celular iPhone 5, 1440mAh, Li-jon
27.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo