1 / 1
Foto e Bateri Panasonic A76/LR44/V13GA 1BP Alk

Bateri Panasonic A76/LR44/V13GA 1BP Alk

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3.67 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3.06 €

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Panasonic është kompania e mirënjohur në prodhimin e produkteve teknologjike dhe aksesorëve shtesë. Kompania ka bërë emër për shkak të performancës së lartë, qëndrueshmërinë afatgjate dhe konsistencën e kualitetit të lartë. Në këtë rast ajo sjell baterinë LR44 të tipit Alkaline që është përshtatur për kamerë dhe orë. Produkti ka 1.5 voltazh dhe në pako gjindet 1 copë.
Lansuar:
19. 6. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
LR44
Dizajnuar për:
Fotoaparat, llambë dore
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
Panasonic
Tension [V]:
1.5
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5019068083035
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Panasonic A76/LR44/V13GA 1BP Alk
3.67 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo