1 / 1
E shitur
Foto e Bateri Patona për kamerë digjitale Canon NB-13L, 1010mAh, Li-jon

Bateri Patona për kamerë digjitale Canon NB-13L, 1010mAh, Li-jon

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
75.18 €
66.72 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55.60 €
Ju kurseni 8.47 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateria Patona është me cilësi gjermane. Kompania është e njohur për prodhimin e baterive zëvendësuese me cilësi të lartë për markat e njohura si Canon. Bateritë sigurojnë të njëjtën cilësi si bateritë origjinale. Bateria Li-jon me kapacitet prej 1,010 mAh është një zëvendësim për baterinë origjinale Canon NB-13L. Është e pajtueshme me Canon PowerShot G5 X, G7 X, G9 X dhe më shumë. Bateritë janë produkte të konsumit me jetëgjatësi të kufizuar. Kjo periudhë fillon në ditën e lëshimit të faturës dhe zgjatet deri në kohën kur produkti ka qenë nën riparimin e garancisë. Garancia nuk mbulon konsumimin e baterisë të shkaktuar nga përdorimi normal. Prandaj, nuk është e mundur, për shembull, të ktheni një bateri pas disa muajsh përdorimi sepse ajo ka një kapacitet më të ulët se ai origjinal.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-Ion (Litium-Ion)
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4055655166430
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për kamerë digjitale Canon NB-13L, 1010mAh, Li-jon
66.72 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo