1 / 3
Foto e Bateri Patona për laptopë DELL LATITUDE E5270/E5470/E5570, 3000mAh, Li-Pol, 7.6V
Foto e Bateri Patona për laptopë DELL LATITUDE E5270/E5470/E5570, 3000mAh, Li-Pol, 7.6V
Foto e Bateri Patona për laptopë DELL LATITUDE E5270/E5470/E5570, 3000mAh, Li-Pol, 7.6V

Bateri Patona për laptopë DELL LATITUDE E5270/E5470/E5570, 3000mAh, Li-Pol, 7.6V

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
130.35 €
100.47 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 83.73 €
Ju kurseni 29.87 €
-23%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Patona sjellë këtë bateri alternative për laptopët Dell Latitude E5270, Dell Latitude E5470, Dell Latitude E5570 dhe Dell Precision 3510, e cila zëvendëson ato NGGX5, W9FNJ, JY8D6, 954DF, RDRH9 dhe W9FNJ. Kjo pajisje është një bateri mjaft cilësore me kapacitet 3000mAh dhe karakterizohet me qëndrueshmëri të lartë.
Lansuar:
18. 5. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Litium-polimer (Li-pol)
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Dell Latitude E5270, Dell Latitude E5470, Dell Latitude E5570, Dell Precision 3510
Kodi:
PT2831
Kapaciteti mAh:
3000
Voltazh V:
7,6
Prodhuesi:
Patona
Ngjyra:
Zezë
EAN:
4055655208239
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për laptopë DELL LATITUDE E5270/E5470/E5570, 3000mAh, Li-Pol, 7.6V
100.47 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo