1 / 1
Foto e Bateri Patona për laptop Lenovo L440/T440p, 5200mAh, Li-Ion, 10,8V

Bateri Patona për laptop Lenovo L440/T440p, 5200mAh, Li-Ion, 10,8V

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
126.00 €
116.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 97.16 €
Ju kurseni 9.41 €
-8%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateri Li-lon për laptopët e përzgjedhur LENOVO ka një kapacitet prej 5200 mAh dhe mbingarkesë të integruar dhe mbrojtje nga mbingarkesa. E përshtatshme për laptopët ThinkPad L440, L540, T440p, T540p, W540, dhe zëvendëson bateritë 45N1144, 45N1145, 45N1146, 45N1147, 45N1148, 45N1149, 45N1150, 45N1151, 45N1153, 45N1158, 45N1159, 45N1160, 45N1161.
Lansuar:
1. 3. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Litium-Ion (Li-ion)
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad L440, ThinkPad L540, ThinkPad T440p, ThinkPad T540p, ThinkPad W540
Kodi:
PT2825
Prodhuesi:
Patona
Ngjyra:
Zezë
Kapaciteti [mAh]:
1020
Voltazh [V]:
10.8
EAN:
4055655206730
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për laptop Lenovo L440/T440p, 5200mAh, Li-Ion, 10,8V
116.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo