1 / 1
Foto e Bateri Patona për laptop HP ProBook 5330m 2600mAh Li-Ion 14,8V

Bateri Patona për laptop HP ProBook 5330m 2600mAh Li-Ion 14,8V

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
87.44 €
66.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55.02 €
Ju kurseni 21.42 €
-25%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kur vjen puna tek zgjedhja e baterive alternative kualitative, atëherë ju sigurojmë se Patona është zgjidhja! Patona ju jep një llojllojshmëri të baterive alternative për paisje të ndryshme. Modeli 2600mAh është zëvëndësuesi kryesor, kur duhet ndërruar bateria origjinale e laptopit HP ProBook 5330m si p.sh 635146-001, FN04, HSTNN-DB0H, QK648AA. E ndërtuar nga litiumi, me kapacitet prej 2600 mAh 14,8 V, dhe fleksibiliteti i madh, e bëjnë këtë bateri një ndër më të kërkuarat në treg.
Kodi i prodhuesit:
PT2785
Lansuar:
19. 8. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Lithium-ion (Li-ion)
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
ProBook 5330m
Prodhuesi:
Patona
Ngjyra:
Zezë
Kapaciteti [mAh]:
2600
Voltazh [V]:
14,8
EAN:
4055655185066
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për laptop HP ProBook 5330m 2600mAh Li-Ion 14,8V
66.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo