1 / 1
Foto e Bateri Patona për Sony PS4 Dualshock V2, 1000mAh, Li-Ion

Bateri Patona për Sony PS4 Dualshock V2, 1000mAh, Li-Ion

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
35.66 €
33.78 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.15 €
Ju kurseni 1.88 €
-6%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo bateri cilësore e tipit Li-ion ofron kapacitet 1000 mAh dhe është dizajnuar posaqërisht për Sony PS4 DualShock V2.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Dualshock V2
Kodi:
PT6521
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Patona
EAN:
4055655221368
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona për Sony PS4 Dualshock V2, 1000mAh, Li-Ion
33.78 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo