1 / 1
Foto e Bateri Philips CR2032, 210 mAh, 1 copë

Bateri Philips CR2032, 210 mAh, 1 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4.85 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 4.04 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania Philips iu sjell baterinë e re prej litiumit Philips CR2032, e cila është e qëndrueshme dhe ka performancë të lartë. Përdoret për pajisje të vogla, dhe falë teknologjisë unike, ajo ruan deri në 80% të kapacitetit të saj edhe nëse nuk e përdorni deri në 3 vite. Kjo bateri e litiumit ka tension prej 3 V dhe kapacitet maksimal prej 210 mAh. Bateria CR2032 është e këmbyeshme me tipin DL2032.
Kodi i prodhuesit:
CR2032/01B
Lansuar:
27 Tetor 2012
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Litium
Numri i pakove:
1
Pa merkur:
Prodhuesi:
Philips
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Kapaciteti [mAh]:
210
Tension [V]:
3
EAN:
4895229106185
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Philips CR2032, 210 mAh, 1 copë
4.85 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo