1 / 2
Foto e Bateri VARTA Longlife 24 AA (kuti e madhe)
Foto e Bateri VARTA Longlife 24 AA (kuti e madhe)

Bateri VARTA Longlife 24 AA (kuti e madhe)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.98 €
22.60 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 18.83 €
Ju kurseni 1.38 €
-6%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çdo bateri ka jetën e saj dhe gjithmonë ka një kohë për ta zëvendësuar atë. Sido që të jetë situata, është gjithmonë një ide e mirë të keni një rezervë. Për këtë arsye, kjo paketë përmban 24 bateri alkaline AA të disponueshme. Këto janë bateri të zhvilluara posaçërisht për pajisje që kërkojnë pritje fleksibël të sasive të sakta të energjisë. Këto përfshijnë lodra, periferikë të kompjuterit, llampa etj. për pajisjet e konsumit të lartë ideale për lodra, periferikë kompjuteri dhe elektrik dore në një paketë prej 24 baterish alkaline AA Prodhuar ne Gjermani
Lansuar:
11. 10. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
AA
Dizajnuar për:
Fotoaparat, tastierë, maus
Numri i pakove:
24
Kodi:
4106301124
Prodhuesi:
VARTA
EAN:
4008496774579
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri VARTA Longlife 24 AA (kuti e madhe)
22.60 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo