1 / 1
Foto e Bateri zëvendësuese Avacom për RBC133 (4 copë)

Bateri zëvendësuese Avacom për RBC133 (4 copë)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
196.79 €
167.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 139.73 €
Ju kurseni 29.11 €
-15%

Vetëm edhe 6
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
30 prill 2024 - 01 maj 2024
Shqipëri, të tjera
01 maj 2024 - 02 maj 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
AVACOM sjell baterinë zëvendësuese për baterinë origjinale RBC133, dhe është i përshtatshëm për UPS-at e llojit APC DLT1500RMI2U, APC FJT1500RMI2UNC, APC SMC1500RM2U, APC SMT1500RM2UTW, APC SMT1500RMI2U, APC SMT1500RMUS.
Kodi i prodhuesit:
AVA-RBC133-KIT
Lansuar:
17. 8. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
APC
Prodhuesi:
Avacom
Pesha [kg]:
9.8
EAN:
8591849056997
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri zëvendësuese Avacom për RBC133 (4 copë)
167.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo