1 / 4
Foto e Bazë rrotulluese Meliconi Space LCD M, e zezë
Foto e Bazë rrotulluese Meliconi Space LCD M, e zezë
Foto e Bazë rrotulluese Meliconi Space LCD M, e zezë
Foto e Bazë rrotulluese Meliconi Space LCD M, e zezë

Bazë rrotulluese Meliconi Space LCD M, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
82.05 €
67.66 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 56.38 €
Ju kurseni 14.40 €
-18%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Është bërë prej druri dhe krijon hapësirë për pajisjet AV. Pjesa e sipërme mund të rrotullohet 360 °, kështu që gjithmonë mund ta rrotulloni televizorin në këndin e dëshiruar. Mund të mbajë një televizor me peshë maksimale 45 kg.
Lansuar:
10. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi:
476400
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti maksimal kg:
45
Prodhuesi:
Meliconi
Ueb-i i prodhuesit:
Meliconi.com
Mbajtëse për:
Monitor, TV
Lloji i mbajtësit:
Tavolinë
EAN:
8006023066438
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bazë rrotulluese Meliconi Space LCD M, e zezë
67.66 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo