1 / 3
Foto e Burim energjie Chieftec SFX-250VS, 250W
Foto e Burim energjie Chieftec SFX-250VS, 250W
Foto e Burim energjie Chieftec SFX-250VS, 250W

Burim energjie Chieftec SFX-250VS, 250W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
85.54 €
79.89 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 66.57 €
Ju kurseni 5.65 €
-7%

Vetëm edhe 10
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Chieftec është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi Chieftec SFX-250VS rrit energjinë për 250 vat dhe 85 % efikasitetin. Lidhet me konektorë të ndryshëm si: 2 konektorë SATA, 2 konekorë Molex dhe 1 për FDD. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 80 mm që e rregullon temperaturën. Është e dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 230 vat. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.
Ftohës:
Aktiv
Kodi i prodhuesit:
SFX-250VS
Lansuar:
14 Tetor 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
SFX
Madhësia e ventilatorit:
80mm
SATA:
2
Molex 4 pin:
2
Flopi:
1
ATX:
1
CPU 4 pin:
1
Ventilatorë:
1
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), SATA (2x)
Lloji i burimit:
SFX
Kabllo modulare:
Jo
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/14A-80W), +12V (18A-220W)
Prodhuesi:
Chieftec
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
250
PFC:
Aktiv
EAN:
4710713239982
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie Chieftec SFX-250VS, 250W
79.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo