1 / 8
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
Foto e Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W

Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
221.58 €
163.19 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 135.99 €
Ju kurseni 58.39 €
-27%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Krahasuar me gjeneratën e mëparshme, kjo seri e burimeve të energjisë Hydro G Pro ofron një dizajn dukshëm më të sigurt, si dhe më kompakt, pa kompromentuar efikasitetin. Hydro G Pro është zgjedhja e qartë për kompjuterin tuaj personal të lojrave. Ky burim cilësor ka prodhim prej 750 W, certifikim 80Plus Gold, efikasitet minimal 91% (në ngarkesë 100%), standard ATX12V V2.52, ventilator të heshtur 120 mm, PFC aktiv, kabllim plotësisht modular dhe lidhësit: 1x 20 + 4-pin, 2x 4 + 4-pin, 4x 6 + 2-pin PCI-E, 14x SATA, 5x Molex dhe 1x FDD.
Lansuar:
15. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (14x)
Lloji i burimit:
ATX
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
PPA7505401
Prizë për rrymë:
Gjerësia mm:
150
Lartësia mm:
86
Trashësia mm:
150
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
750
Mënyrë hibride:
Prodhuesi:
FSP group
Ngjyra:
Zezë
PFC:
Aktiv
EAN:
4713224521874
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie Fortron HYDRO G 750 PRO - 750W
163.19 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo