1 / 8
E shitur
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
Foto e Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W

Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
165.71 €
154.23 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 128.52 €
Ju kurseni 11.48 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Seasonic Focus është një burim i besueshëm SFX me dalje 650W, me kabllo plotësisht modulare dhe ventilator të heshtur me 120 mm. Ky produkt vjen me burimin ATX si një mbajtës për instalim. Produkti ka certifikim 80 Plus Gold, me 87% efikasitet,dhe siguron lidhës 1x 20 + 4pin, 1x 4 + 4pin, 4x 6 + 2pin, 6x SATA dhe 3x molex.
Lansuar:
16. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX, SFX
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (54A-648W)
Kodi:
SSR-650SGX
Prizë për rrymë:
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Prodhuesi:
Seasonic
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
EAN:
4711173874522
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold, 650W
154.23 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo