1 / 3
E shitur
Foto e Çantë ACER 15.6 ", hirtë
Foto e Çantë ACER 15.6 ", hirtë
Foto e Çantë ACER 15.6 ", hirtë

Çantë ACER 15.6 ", hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
57.02 €
48.84 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 40.70 €
Ju kurseni 8.19 €
-15%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Çantë e rehatshme Acer e projektuar për 15.6" Notebook. Përveç laptopit, tabletit, dhe librit, ju mund të merrni një sërë dokumentesh ose gjërash të ndryshme.

Kjo çantë shpine është bërë me materiale të lehta, të qëndrueshme dhe ka aftësinë për të ruajtur gjërat në mënyrë të përkryer..

Kjo çantë shpërndan peshën mirë, gjë që e bën lehtë të bartshme.

Kodi i prodhuesit:
NP.BAG1A.278
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Prodhuesi:
Acer
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
212123213123123123
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë ACER 15.6 ", hirtë
48.84 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo