1 / 8
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
Foto e Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"

Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
70.57 €
66.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55.49 €
Ju kurseni 3.98 €
-6%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Yenkee, krijuesi i aksesorëve të pajisjeve elektronike (laptopë, telefona, kamera) tani ju sjell një çantë të quajtur Oregon për laptopë deri në 15.6 ". Çanta ka nje dizajn elegant italian dhe eshte bere nga materiali najlon i qëndrueshëm që mbron kompjuterin tuaj kudo që të shkoni. Është e pajisur me rrip të kthyeshëm / të rregullueshëm. Xhepat anësorë dhe ndarjet e brendshme sigurojnë ruajtjen dhe organizimin e aksesorëve, dhe sende të tjera të vogla. Dimensionet: 440 x 75 x 335 mm dhe kapacitet prej 10 kg.
Lansuar:
13. 4. 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë
Kodi:
45011054
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Dimensionet e brendshme mm:
440 x 335 x 75
Lartësia e brendshme e laptopit mm:
335
Përmasat e brendshme të laptopit deri në mm:
440
EAN:
8590669182183
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë e laptopit YENKEE YBN 1531 Oregon, 15.6"
66.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo