1 / 1
E shitur
Foto e Çantë HP ENVY Urban për laptop 14", e zezë

Çantë HP ENVY Urban për laptop 14", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
129.54 €
114.70 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 95.58 €
Ju kurseni 14.84 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shijoni komoditetin e fundit kur shkoni në punë. lëkurën e vërtetë të mbajtësve dhe çantën e hollë dhe të qëndrueshme ndaj motit. Gjithashtu përfitoni nga qasja e lehtë dhe aftësia për të organizuar gjithçka për përdorim të përditshëm me sistemin e mbylljes magnetike dhe ndarjet anësore. Çanta HP ENVY është e dizajnuar për laptopët deri në 14 " dhe ka ngjyrë të zezë, si dhe është i qëndrueshëm ndaj motit. Dimensionet 480 x 390 x 97 mm Pesha 1,09 kg
Lansuar:
6. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Dimensionet e jashtme:
480 x 390 x 97
Kodi:
3KJ74AA#ABB
Prodhuesi:
HP
Pesha [kg]:
1.09
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë HP ENVY Urban për laptop 14", e zezë
114.70 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo