1 / 5
E shitur
Foto e Çantë Lenovo B515, e kaltër
Foto e Çantë Lenovo B515, e kaltër
Foto e Çantë Lenovo B515, e kaltër
Foto e Çantë Lenovo B515, e kaltër
Foto e Çantë Lenovo B515, e kaltër

Çantë Lenovo B515, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
63.70 €
56.37 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 46.97 €
Ju kurseni 7.34 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Lenovo B515 është çantë e lehtë dhe e bukur në të cilën mund ta mbani laptopin tuaj me madhësi 15.6" dhe ta bartni me siguri të plotë kudo që shkoni. Pos kësaj ju do të keni hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e aksesorëve shtesë përbrenda. Produkti është krijuar nga materiali i kualitetit të lartë që parandalon dëmtimin nga goditja apo impakti, ka hapësirën e brendshme të krijuar nga sfungjeri i butë që amortizon impaktin, është e ndarë në 2 pjesë të në mes dhe vjen me ngjyrë të kaltërt.
Kodi i prodhuesit:
LNZGX40Q75216
Lansuar:
14. 6. 2018
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Prodhuesi:
Lenovo
Ngjyra:
Kaltër
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
192158279336
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë Lenovo B515, e kaltër
56.37 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo